Punkty Obsługi Klienta:

ul. Mickiewicza 17a, Sandomierz
( I piętro nad restauracją Oscar, na przeciw Starostwa Powiatowego i sklepu stokrotka)  
tel: 15 833 26 31, 609 661 360
czynne: pon.-piąt. 7.30-16.00 
ubezpieczenia.czaja@wp.pl

ul. Armii Krajowej 19, Sandomierz
(obok szkoły pdst nr 4 i nowej siedziby Banku Spółdzielczego) tel: 518 625 611 czynne: pon.-piąt. 9.00-17.00 sobota 9.00 - 13.00 ubezpieczenia.czaja@wp.pl

 

O firmie

 

Od 1999 roku pracujemy w branży ubezpieczeniowej, a od 2003 r. jesteśmy niezależną multiagencją. Daliśmy się poznać jako firma solidna i wiarygodna, dbająca o klientów, o czym świadczy stale zwiększające się ich liczba, liczona już w tysiące osób.


Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz wykwalifikowana kadra są gwarancją rzetelnej obsługi, a współpraca z klientem nie kończy się na jednorazowym zawarciu polisy. Zapewniamy także obsługę, fachowe doradztwo i pomoc m.in. w sprawach odszkodowań. Skupiliśmy w jednym miejscu 14 obecnie uznanych firm ubezpieczeniowych, dlatego jesteśmy w stanie od ręki przedstawić najlepszą ofertę ubezpieczenia oszczędzając pieniądze i czas klientów.


Szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych jakie oferujemy pozwala dopasować zakres i cenę ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm zapewniając właściwą ochronę majątku i życia. 

 

 

Nasza firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień za swoje osiągnięcia

Przedstawiamy kilka z nich.

 
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem