Punkty Obsługi Klienta:

ul. Mickiewicza 17a, Sandomierz
( I piętro nad restauracją Oscar, na przeciw Starostwa Powiatowego i sklepu stokrotka)  
tel: 15 833 26 31, 609 661 360
czynne: pon.-piąt. 7.30-16.00 
ubezpieczenia.czaja@wp.pl

ul. Armii Krajowej 19, Sandomierz
(obok szkoły pdst nr 4 i nowej siedziby Banku Spółdzielczego) tel: 518 625 611 czynne: pon.-piąt. 9.00-17.00 sobota 9.00 - 13.00 ubezpieczenia.czaja@wp.pl

 

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie OC

 

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu  podlegającego rejestracji. Zakresem swej ochrony obejmuje szkody majątkowe i osobowe wyrządzone osobie trzeciej na skutek użytkowania pojazdu. Chroni ono posiadacza (kierowcę) pojazdu od odpowiedzialności finansowej za wyrządzoną szkodę. Zakres ubezpieczenia OC jest regulowany przez ustawę o obowiązkowych ubezpieczeniach. 
 
Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami jesteśmy w stanie zaproponować bardzo dobrą ofertę ubezpieczenia OC.
 
 

ZK - "Zielona Karta".

 

Jest to obowiązkowe ubezpieczenie OC, które musisz mieć, aby wyjechać swoim autem za granicę (do krajów gdzie ZK jest obowiązkowa - Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Rosja, Tunezja, Turcja, Ukraina.). W razie wypadku, odszkodowanie z polisy ZK pokryje szkody wyrządzone przez Ciebie innym użytkownikom szos podczas wyjazdów zagranicznych.
 

AC -auto-casco

 
Jest to dobrowolne ubezpieczenie pojazdu od kradzieży, wypadku. W ramach umowy ubezpieczenia firma asekuracyjna zobowiązuje się pokryć koszty naprawy Twojego pojazdu, jeśli byłeś sprawcą wypadku, czy też w razie kradzieży auta wypłaci pieniądze stanowiące równowartość sumy ubezpieczenia (wartość samochodu, którą określiłeś w polisie). Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują z reguły kilka wariantów ubezpieczeń. Pozwala to na dostosowanie oferty do twoich indywidualnych wymagań.
 
 
 

NNW - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

 
Dobrowolne ubezpieczenie obejmujące wszystkie następstwa nieszczęśliwych wypadków dotyczące kierowców i pasażerów pojazdu.
Assistance -ubezpieczenie gwarantuje Ci pomoc techniczną (ewentualnie holowanie) i medyczną w razie wypadku, awarii pojazdu lub jego kradzieży. Polisa pokryje także koszty zakwaterowania, jeżeli naprawa pojazdu będzie się przedłużać, czy też transport chorych do szpitala.

 

Ubezpieczenie szyb

 

Inne

 
Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem